DĖL NETINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ

Kam:   UAB „Prekių priežiūros ir rinkodaros paslaugos“
juridinio asmens kodas 303203635
adresas Mokyklos g. 62 K9-47, Palanga
el. paštas: labas@ekopasaulis.lt

Jeigu ekopasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje pirkta Prekė yra netinkamos kokybės, Jūs turite teisę įstatymų numatyta tvarka ir terminais prašyti, kad Pardavėjas nemokamai pašalintų Prekės trūkumus, pakeistų netinkamos kokybės Prekę tinkamos kokybės Preke, atitinkamai sumažinti kainą, arba grąžinti Prekę. Jeigu nustatėte Prekės trūkumų, užpildykite šią formą ir atsiųskite ją mums el. paštu labas@ekopasaulis.lt.

Nurodykite savo duomenis:

Vardas, pavardė:
Adresas:
Tel. Nr.:
El. paštas:
Banko sąskaitos Nr.:

Nurodykite užsakymo ir sąskaitos duomenis (kuriuos turite):

Užsakymo Nr.:
Užsakymo data:
Gavimo data:
Sąskaitos Nr.:

Nurodykite Prekes, kurių kokybė yra netinkama:

Pavadinimas Defektas
Pateikite išsamų aprašymą kur ir kada atsirado defektas, pridėkite įrodančių nuotraukų ir kitą susijusią informaciją, padėsiančią nustatyti defektą:

 

Ar pageidautumėte, kad Pardavėjas:
nemokamai pašalintų Prekės trūkumus
pakeistų netinkamos kokybės Prekę tinkamos kokybės Preke
sumažintų kainą ______________ eurų (nurodykite)
Grąžintų už Prekę sumokėtus pinigus, kai Jūs grąžinsite Prekę

Prašome pasirinkti vieną iš aukščiau nurodytų variantų. Atkreipiame dėmesį į tai, kad Pardavėjas, gavęs Jūsų prašymą, vertins Prekės trūkumus, jų atsiradimo aplinkybes, ir priims sprendimą dėl situacijos sprendimo.

 

Parašas:

 

Šią formą parengė advokatų kontora Glimstedt, kuriai priklauso visos autorių teisės į jos tekstą. Advokatų kontora Glimstedt suteikia teisę UAB „Prekių priežiūros ir rinkodaros paslaugos“ naudoti formą savo elektroninėje parduotuvėje ekopasaulis.lt. Kopijuoti ar kitaip naudoti formą ar jos dalį be advokatų kontoros Glimstedt rašytinio sutikimo draudžiama.